MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 4616529
nr 461 6529
Skrivbordsstol
England läder [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] hjul saknas
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
tisdag 10 april 2007
kl 17:30:09
300 kr
550 kr
800 kr
900 kr
900 kr